В Вживані автоРинок вживаних автомобілів

ДТП на Золотоніщині: Chevrolet зіткнувся з мотоциклом, постраждали двоє

·169 слівредакція
ДТП на Золотоніщині: Chevrolet зіткнувся з мотоциклом, постраждали двоє

У селищі Чорнобай на Черкащині поліція розслідує зіткнення автомобіля Chevrolet Aveo з мотоциклом Lifan. Внаслідок аварії травмовані водій мотоцикла та його неповнолітня пасажирка.

Дорожньо-транспортна пригода сталася 4 серпня близько 20:40 на вулиці Центральній у селищі Чорнобай Золотоніського району. За попередніми даними, 24-річний водій автомобіля Chevrolet Aveo під час розвороту не надав переваги в русі мотоциклу Lifan, яким керував 21-річний чоловік, що призвело до зіткнення.

У результаті удару водій мотоцикла та його 16-річна пасажирка отримали тілесні ушкодження. Обох постраждалих госпіталізували до медичного закладу. Речниця Головного управління Нацполіції області Зоя Вовк підтвердила ці обставини.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження. Санкція статті передбачає штраф від 51 000 до 85 000 гривень, виправні роботи до двох років, арешт до шести місяців або обмеження волі на строк до трьох років.

Наразі триває досудове розслідування. Для водіїв ця ситуація є нагадуванням про необхідність бути особливо уважними під час маневрів, особливо в темну пору доби, та завжди перевіряти, чи не рухається в сусідньому ряду двоколісний транспорт, який може бути менш помітним у дзеркалах.

Читайте також